top of page

ABOUT US

LOGOS_Çalışma Yüzeyi 16.jpg

Philips Respironics uyku tedavi sistemleri, konforlu ve kullanışlı maskeleri, cihazları ve aksesuarları ile uyku apnenizi başarılı bir şekilde yönetmenize ve daha mutlu, daha sağlıklı bir hayat sürdürmenize yardımcı olur.

inogen-86O-201810111152.jpg

Inogen, oksijen terapisinde uzmanlaşmış, Dünya Çapında Akredite bir Evde Bakım Sağlayıcısıdır.

GALILEO_logo.png

Galileo, tıbbi kullanıma ek olarak, kas zindeliğini geliştirmek, sporcularda performansı artırmak ve uzay araştırmalarında kullanım için etkili bir evrensel egzersiz-eğitim aracıdır.

companies-flight-medical.jpg

1996 yılında kurulan Flight Medical Innovations Ltd., üst düzey çok yönlü ventilatörlerin geliştirilmesi, üretimi ve pazarlanmasında uzmanlaşmıştır.

Kroeber_250x250_Logo.png

Kröber Medizintechnik, 1981'den beri solunum tedavisi için tıbbi cihazlar üretmekte ve satmaktadır.

images.jpg

Seoil Pacific Corp. kuruluşundan bu yana, iş kapsamını çeşitlendirerek sürekli genişlemektedir. Evde bakım ürünlerinde Kore'nin 2. büyük üreticisi oldu.

LOGOS_Çalışma Yüzeyi 16 kopya.jpg

İtalya merkezli şirket, 1966'dan beri geniş bir sağlık ürünleri yelpazesiyle pazarda varlığını sürdürüyor ve aerosol terapi ürünleri ve solunum cihazları üretiminde dünya lideri haline geldi.

386-3860374_dale-alwaysbetter-logo-dale-medical-products.jpg

Dale ile her zaman en yüksek kaliteye, yenilikçi tasarıma ve titiz üretim standartlarına güvenebilirsiniz. Bakımdan ödün vermeden uzun vadede gerçek ekonomik değer sağlamak için Dale'in performans odaklı ürünlerine güvenin.

bottom of page