Philips Dreamstation TRX700H15 AUTO BİPAP Cihazı

Gelişmiş Otomatik Algoritması Ile Ileri Seviye Obstruktif Uyku Apne Sendromlu Hastalarda Yüksek Konfor Ve Terapi Imkanı Sağlar.

TERAPİ MODLARI :

*Cpap : Sürekli Pozitif Hava Yolu Basıncı CPAP Sağlar.*

*Bipap : Eksprasyon Esnasında Tek Seviye Çıkış Bansıncı EPAP Sağlar Ve Ikinci Yüksek Seviye Basıncı Inspirasyon IPAP Sağlar.

*Auto Bipap : Min. EPAP Ve Max. IPAP Ve Buna Ilaveten Min. PS Ve Max. PS  Değerleri Belirlenir. (Majör Endikasyonu Overlab Sendromu)

Flex Teknolojisi

*Nefes Verme Sırasında Basıncı Azaltarak Daha Konforlu Nefes Vermeyi Sağlar.

*Doğal Bir Solunum Rahatlığı Sağlamak Için Tasarlanmıştır.

 

Yeni Smart Rampa

*Rampa Süresi Boyunca Hasta Bir Solunum Olayı Yaşamadan Öngörülen Basınca Ulaşırsa, Cihaz Otomatik Olarak Terapi Moduna Geçer.

*Eğer Hasta Rampa Süresi Boyunca Bir Solunum Olayı Yaşarsa (Hipopne, RERA VB.), Cihaz Reçete Basıncı Elde Edilinceye Kadar Dakika Başına 1 Cm H2O Basıncını Artıracaktır Ve Terapi Moduna Geçecektir.

 

EZ Start

*Terapiyi Reçete Basıncının Yarısından Başlatır Ve Kullanım Saati Doğrultusunda Günden Güne Arttırarak Reçete Basıncına Ulaşır. Maksimum 30 Gün Süre Ile Çalışır.

 

CPAP-Check

*Tedaviyi Kabul Etmeye Yönelik Optimal Terapötik Basıncı Sağlamaktadır. Cihaz Hastayı Öğrenir Ve Ihtiyaçlarını Karşılamak Için Uyarlanır.

dreamstation_BÄ°PAP_1_2-786x1000.jpg