Respironics BiPAP Focus

Philips

image-1-600x560.jpeg
hf-09.png

BiPAP Focus, güvenilir non-invaziv ventilasyon (NIV) sağlarken personel verimliliğini ve hasta bakımını artırır. Değişen hasta ihtiyaçlarına otomatik olarak uyum sağlar.

BIPAP-FOCUS-2.jpg
BIPAP-FOCUS-3.png

Digital Auto-Trak hasta değişikliklerine uyum sağlar
Digital Auto-Trak, hastanın ihtiyaçlarındaki değişiklikleri karşılamak için değişken tetikleme ve döngü eşiklerini otomatik olarak ayarlar. Ayrıca sızıntıları otomatik olarak tanır ve telafi eder.

Büyük kullanıcı arayüzünün bir bakışta okunması kolaydır
Büyük kullanıcı arayüzü hastane ortamı için tasarlanmıştır. Klinisyen, tüm hasta bakımı ayarlarını kolayca ayarlayabilir ve tüm hasta parametrelerini tek seferde görüntüleyebilir. Basınç çubuk grafiği, gerçek zamanlı hasta nefesi ve basınç aralığı bilgilerini hızlı ve net bir şekilde gösterir.

Sürekli havalandırma için yedek batarya
Yedek batarya, güç kesintileri durumunda hasta ventilasyonunu sürdürür ve hastane içi rahat nakliyeye izin verir

Rahatsız edici alarmları ve gürültüyü azaltın
Rahatsız edici alarmları azaltmak ve hasta bakımını iyileştirmek için basınç alarmları otomatik olarak IPAP'ın 5 cmH2O üstünde ve EPAP ayarlarının altında ayarlanır. Diğer özellikler arasında hemşire çağrısı, ayarlanabilir alarm hacimleri ve yedek pil bulunur.

Hastane sınıfı ventilatör zorlu kullanıma dayanır
BiPAP Focus, obstrüktif uyku apnesi (OUA), düşük keskinlik ve solunum yetmezliği hastaları için uygun olan, hastane sınıfı bir ventilasyon destek sistemidir. BiPAP Focus, genel servislerde ve NIV'in popülerlik kazandığı diğer kritik olmayan bakım ortamlarında güvenilir NIV sağlar.

Hastane içi taşıma için taşınabilir tasarım
BiPAP Focus kompakt ve hafiftir ve entegre 3,8 amper saatlik yedek batarya, hastane içi nakil sırasında kesintisiz ventilasyon bakımı sağlar.

BIPAP-FOCUS.png